Choroby Podkategoria: Choroby

 • Zespół jelita nadwrażliwego »

  Zespół jelita drażliwego to na dzień dzisiejszy coraz częstsza choroba dotykająca wielu ludzi. Jej podstawowymi dolegliwościami są sporadyczne biegunki, wzdęcia oraz uczucie ciężkości, które uniemożliwia normalne życie. W serwisie publikujemy istotne informacje o tej chorobie, sposoby leczenia oraz jej rodzaje. Objawy zespołu jelita drażliwego są niezwykle silne i bardzo kłopotliwe, zaś nieleczone mogą się regularnie wzmocnić.

  Data dodania: 09 09 2011 · informacje o wpisie »
 • Stomatolog szczecin »

  Gabinet stomatologiczny założony przed dra Bartosza Jadczyka od wielu lat oferuje własnym pacjentom profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu nawet najbardziej złożonych problemów.
  Gabinet oferuje wielką gamę własnych usług, do których można wliczyć np. protetykę trudniącą się wypełnianiem wszystkich ubytków jamy ustnej. Zabieg jest bezbolesny i jednorazowy, a jego wyniki są widoczne przez bardzo długi okres czasu. Do kolejnych punktów oferty należą m.in. stomatologia estetyczna, ortodoncja albo usługi łączące się z implantologią. Namawiamy do odwiedzenia gabinetu położonego w Szczecinie.

  Data dodania: 26 04 2012 · informacje o wpisie »
 • Choroby »

  Silny ból gardła, bardzo wysoka gorączka, ogólne rozbicie – nie to nie objawy popularnej grypy tylko zapalenia gardła zwanego potocznie anginą. Możemy się tym zarazić od innych osób ponieważ choroba przenosi się drogą kropelkową. Leczenie odbywa się za pomocą antybiotyków i środków przeciwbólowych jeśli ból gardła jest silny. Nie jest to do końca choroba sezonowa ponieważ na zapalenie gardła możemy zachorować cały rok – więcej o tym jak przestrzec się przed tym czytaj na naszej stronie o zdrowiu i chorobach – zapraszamy.

  Data dodania: 15 07 2012 · informacje o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: