Apteki Podkategoria: Apteki

 • Soczewki 24h »

  Nie ma szybszej i skuteczniejszej metody zakupów soczewek kontaktowych niż wybór odpowiedniego asortymentu w internetowym salonie optycznym. Każdy pacjent, który nosi szkła kontaktowe bez problemu w kilka sekund odnajdzie interesujące go produkty takie jak soczewki miesięczne, płyny pielęgnacyjne oraz krople do oczu, po czym w kilku prostych krokach wypełni i wyśle formularz zamówienia.

  Data dodania: 03 12 2009 · informacje o wpisie »
 • Apteka »

  Apteka internetowa Allecco została ustanowiona w 2000 roku z scalenia indywidualnych aptek z południowej regionu Polski. prowadzi sprzedaż niedrogie leki a także kosmetyki renomowanych, zarówno ojczystych jak i globalnych producentów. Za pośrednictwem apteki internetowej Allecco będą mogli Państwo kupić potrzebny specyfik bez wybywania z mieszkania. Gwarantujemy bezzwłoczną dostawę posłańcem czy też za pośrednictwem Poczty Polskiej. realny jest ponadto odbiór samodzielny w jednej z naszych aptek stacjonarnych.

  Data dodania: 20 09 2010 · informacje o wpisie »
 • Naturalne witaminy, multiwitaminy i witaminy dla dzieci. »

  Wejdz na naszą stronę i dowiedz się jakie witaminy dla dzieci są potrzebne Twojemu dziecku. Nie pozwól aby niedobór witamin pozbawił energii Twoje dziecko i doprowadził do anemii. Multiwitaminy to bardzo ważny element diety każdego dziecka. Na stronie znajdziesz również naturalne witaminy i multiwitaminy potrzebne Tobie w codziennych zmaganiach. Zadbaj o nie już dziś.

  Data dodania: 10 10 2010 · informacje o wpisie »
 • Lege wózki sprzątające, kosze bezdotykowe »

  Wózki na metalowych stolarzach świetnie wspomagające, ułatwiające i co najważniejsze przyśpieszające sprzątanie. Wysokiej jakości inteligentne kosze z pokrywą otwieraną bezdotykowo. Wykonane z dobrej jakości surowców. Kosze są dostępne w różnych pojemnościach. Przydają się wszędzie gdzie jest zapotrzebowanie na higienę - aptekach, przychodniach czy szpitalach, ale także w domu czy firmie.

  Data dodania: 24 03 2014 · informacje o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Apteki

Apteki - nowa strona:

Adres: