Elektryczne pomiary Podkategoria: Elektryczne pomiary

 • Falowniki lenze »

  Falowniki Lenze serwis poświęcony przemiennikom częstotliwości . Niemiecki producent oferuje falowniki skalarne, wektorowe, serwo-przemienniki, i imne komponenty energoelektroniki: falowniki lenze, falownik, SMD, TMD,smv wektor IP31, smv wektor IP65,8200 motec, 8400 motec,8220, 8230 8400 L-force,8200 vector, serwo, przemiennik, przetwornica 9300 vector, MCH,9300 Servo, 9400 Servo, przetwornice, regulacja, częstotliwości, lenze Polska,

  Data dodania: 17 02 2011 · informacje o wpisie »
 • Barometr »

  Test-therm Kraków - rejestrator, anemometr, higrometr, kamera termowizyjna. Firma oferuje Państwu wysokiej jakości urządzenia pomiarowe. W ofercie nowe produkty - termometr, higrometr, anemometr, pirometr, przepływomierz, przetwornik wilgotności i ciśnienia. Także kamera termowizyjna, miernik temperatury, licznik cząstek i rotametry. Na naszej stronie atrakcyjna oferta.

  Data dodania: 29 05 2010 · informacje o wpisie »
 • Falowniki lg »

  Falowniki LG wortal napędów elektrycznych zawiera szczegółowy opis falowników: Falowniki iE5, Falowniki iC5, Falowniki iG5-A, Falowniki iP5-A, Falowniki iS5, Falowniki iS7. W serwisie jest szczegółowy opis falownika iS7 : Falowniki iS7: Falowniki iS7: Seria 3-fazowych falowników iS7 dostępna jest w zakresie mocy od 0,75kW do 160kW dla pracy stało momentowej iS7 jest to najnowsze rozwiązanie, które w porównaniu do poprzednich serii jest dużo bardziej wszechstronny co do właściwości sterowania silnikami oraz posiada skomplikowane algorytmy, które zapewniają wysokie parametry pracy i precyzję pracy maszyn. iS7 to całkowicie nowa generacja przemienników dla bardzo wymagających aplikacji i bardzo odpowiedzialnych układów sterowania. Seria przemienników częstotliwości iS7 jest niejako następcą serii iS5, która wśród pozostałych serii miała największe możliwości rozbudowy jeśli chodzi o dodatkowe funkcje i karty aplikacyjne i algorytmy sterowania. iS7 to dużo więcej możliwości, algorytmów i dodatkowych funkcji. Seria 3-fazowych falowników iS7 dostępna jest w zakresie mocy od 0,75kW do 160kW dla pracy stało momentowej (185kW – praca zmiennomomentowa) w 19-tu rzędach mocy (tabela 1). Posiada on standardowo stopień ochrony IP20 ale również dostępna jest wersja ze stopniem ochrony IP54 dla mocy do 22kW. Przemienniki posiadają bardzo czytelną klawiaturę LCD, na której możemy jednocześnie odczytywać nawet do czterech aktualnych parametrów pracy (częstotliwość, prąd, napięcie, moc, prędkość obrotową, stany wartości zwrotnych itd.). Dodatkowo klawiatura posiada przyciski, które użytkownik może sam zaprogramować na szybki wybór interesującej go funkcji.

  Data dodania: 17 02 2011 · informacje o wpisie »
 • Anemometr »

  Na witrynie znajdziemy propozycję firmy Mera, która jest niekwestionowanym liderem, gdy rozchodzi się o dostarczanie innowacyjnej aparatury pomiarowej. Na chwilę obecną oferta obejmuje m. in. : przetworniki, ph-metr, rejestratory, rejestrator temperatury, stacje meteorologiczne, stacje meteorologiczne i mnóstwo innych produktów. W tym miejscu należy zaznaczyć, że prezentowane produkty pochodzą od najlepszych producentów. Spółka pozostaje od dawna we współpracy z takimi dostawcami jak np. : Eti, Onset, Davis. Firma zatrudnia jedynie wykwalifikowaną kadrę, która nie pozostawi bez odpowiedzi żadnego pytania kontrahenta.

  Data dodania: 09 10 2013 · informacje o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektryczne pomiary

Elektryczne pomiary - nowa strona:

Adres: