Fotografia Podkategoria: Fotografia

 • Koala Wideofilmowanie »

  Nasze Plenery Są Jak Dobra Komedia Romantyczna. Zapewniamy Was i Waszych Znajomych, Że Możecie Na Nim Świetnie Się Bawić. Sprawdź Termin Teraz!
  Koala Wideofilmowanie - Twój Film Nie Musi Być Nudny!
  Reportaże filmowe z uroczystości rodzinnych takich jak chrzest, pierwsza komunia św. są cudowną pamiątką na całe życie. Warto więc powierzyć sfilmowanie nietypowego filmu z uroczystości rodzinnej profesjonalnemu kamerzyście. Zadaniem naszym jest nagranie wzruszających, fajnych, czasem humorystycznych sytuacji, a jednocześnie uwiecznienie wszystkich istotnych wydarzeń z Państwa dnia ślubu, studniówek

  Data dodania: 24 04 2010 · informacje o wpisie »
 • Zdjęcia ślubne bielsko »

  Uprzejmie Was witam na mojej stronie skwierawski-foto.pl Przedstawiam tam moją ofertę robienia profesjonalnych sesji fotograficznych. Robię zdjęcia reportażowe, plenerowe, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia produktów. Robię również sesje artystyczne, na stronie przedstawiam sesję dziewczyn przeprowadzoną w ekscentrycznej scenerii zgliszczy. Można także znaleźć wiadomości o moim życiu i zdobytym doświadczeniu. Fotografia jest moją manią od wielu lat dlatego ilość wykonanych zdjęć jest dosyć spora, dlatego na stronie da się dokonać zakupu. Jednakże moją główną pasją jest fotografia ślubna. Toteż, iż jest to dla każdego z nas jeden z najistotniejszych momentów w życiu za każdym razem pragnę go uwiecznić w jak najbardziej prestiżowy sposób. Realizuję ślubne zdjęcia w takich miastach jak Cieszyn, Bielsko i Żywiec, w niesamowitych ich zaułkach oraz na obrzeżach miasta. Na swojej stronie przedstawiam podstronę ślub, w której da się obejrzeć sesję około dwudziestu młodych par, którym wykonałem profesjonalne zdjęcia ślubne. W związku z tym wszystkich, którzy potrzebują zarejestrować niezapomniane chwile swojego życia serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 15 11 2011 · informacje o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

Fotografia - nowa strona:

Adres: