Religia Podkategoria: Religia

 • Dom weselny bielsko »

  " >Wesele w beskidach dla tych którzy mieszkają nad morzem albo z dużej odległości od gór to być może doskonały pomysł na przyjęcie weselne. Dom weselny Verdi to innowacyjny lokal, jaki zostanie otwarty na początku przyszłego roku w związku z czym przyszłych nowożeńców, mające w planach ślub w nadchodzących latach i chcą mieć nadzwyczajne wesele zapraszamy na stronę www.verdi.pl Nasz " >dom weselny bielsko położony jest w romantycznej oprawie jezior i gór, jaka dołącza uroczystości blasku i nastroju. W naszej restauracji nastawiamy się zwłaszcza na rewelacyjne potrawy przyrządzane tylko i jedynie ze świeżych składników, ekologicznych owoców i warzyw pochodzących od rolników. Zespół sprawia, iż pożywienie staje się rytuałem kulinarnym po którym wszyscy czują się lekko i mają ochotę na tańce do rana. Oferujemy również catering bielsko w terenie miasta Bielsko-Biała - Międzybrodzie Bialskie. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale dostosowywanej w zależności od liczby gości. Dla nowożeńców oferujemy specjalny apartament z atrakcjami. Restauracja bielsko nie zaniedbuje także najmłodszych gości, dla jakich czeka bezmiar atrakcji.

  Data dodania: 23 08 2012 · informacje o wpisie »
 • Cudowny medalik - pomysł na prezent w dobrej cenie »

  Dar Maryi na trudne czasy - poświęcony Cudowny Medalik z nowenną. Medalik przyczynił się do wielu nawróceń, uzdrowień i innych łask Maryi. Zrób prezent sobie lub bliskim. Inicjatorem akcji jest Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie.

  Data dodania: 22 02 2011 · informacje o wpisie »
 • Śmierć »

  Liczne wierzenia, religie mówią nam, że człowiek oprócz ciała ma też duszę, coś, co nie umiera, że śmierć nie jest końcem, a po ziemskim życiu następuje coś lepszego, do czego wszyscy zmierzamy – Raj, Niebo, Arkadia. Niezależnie od tego, czy wierzymy w życie po życiu czy nie - pogrzeby, klepsydry, nagrobki są głównie dla żyjących, by pamiętali o zmarłych, bo śmierć najbardziej dotyka tych, którzy pozostają na ziemi, tracąc swoich najbliższych. Przejście okresu żałobnego jest czymś niezwykle trudnym, często potrzebujemy na to dużo czasu. Dlatego chcielibyśmy ofertą naszego portalu dotrzeć do wszystkich tych, którym ciężko jest po stracie ukochanej mamy czy dziadka, którzy nie wiedzą od czego zacząć, jak zorganizować pogrzeb, stypę dla rodziny i znajomych, gdzie zamówić pomnik. Pragniemy także poprzez nasze forum dyskusyjne poruszać trudne tematy związane z pochówkiem, zmarłymi bliskimi i radzeniem sobie z żałobą. Pamiętajmy o tym, by nie wstydzić się swoich uczuć.

  Data dodania: 05 11 2010 · informacje o wpisie »
 • Ojciec pio - cuda i stygmaty »

  Ojciec Pio - Droga do świętości to poruszająca, intrygująca publikacja, w której opisano cuda, stygmaty, wydarzenia z życia Ojca Pio. Liczne są książki katolickie wydane w tematyce świętych, jednakże publikacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi ukazuje wyjątkowość pewnych zjawisk, takich jak: bilokacja, stygmaty lub zapach świętości Ojca Pio. Cena prezentowanej książki to jedynie 12 zł. Warto sprawić prezent sobie lub bliskim i zamówić tę wyjątkową pozycję. Przy każdym zamówieniu przesyłamy dodatkowo w prezencie 3 unikatowe obrazki z modlitwami, które Ojciec Pio za życia odmawiał.

  Data dodania: 22 02 2011 · informacje o wpisie »
 • Polonia christiana - archiwum online »

  Internetowe archiwum dwumiesięcznika Polonia Christiana to bogata baza wiedzy, zawierająca informacje, wiadomości, publicystykę, opinie i komentarze. Pismo jest wydawane przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie. Jest to tani i wygodny sposób na dostęp internetowy do czasopism. Ostatnie 3 numery można nabyć za 6 zł. Pozostała część archiwum Polonia Christiana jest bezpłatna. Nasza e-gazeta promuje takie wartości jak: kultura katolicka, rodzina, tradycja, własność, wolny rynek.

  Data dodania: 22 02 2011 · informacje o wpisie »
 • Życzenia świąteczne »

  Pewnie sprawdzasz najpozytywniejsze gotowe smsy, to znakomicie trafiłeś. W pakiecie posiadamy może nie setki, jednak tych naprawdę odlotowych. Bo mimo to wielkanoc to fenomenalny czas, kiedy to panuje błoga i braterska aura. Dlatego warto bronić tradycje i posłać znajomym coś naprawdę rewelacyjnego. Na pewno odwdzięczą się tym samym, a będą to wspominać przez długie lata.

  Data dodania: 25 11 2011 · informacje o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Religia - nowa strona:

Adres: