• pożyczka w 15 minut
 • zobacz jak szybko możesz otrzymać pieniądze od firm wszystkie formalności przez internet do załatwienia w przeciągu minut

  Prawo Podkategoria: Prawo

  • Kancelaria adwokacka - adwokat krzysztof dolot »

   Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolot umiejscowiona jest w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29.
   Kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc prawną we wszelkich dziedzinach prawa zarówno dla klientów indywidualnych jak i osób prowadzących działalność gospodarczą.
   Oferta Kancelarii obejmuje prowadzenie spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i prawa pracy a polegające na udzielaniu porad prawnych zarówno w siedzibie kancelarii jak też on-line w tym celu przystosowanej strony internetowej, sporządzanie pism procesowych, reprezentacja przed sądami i innymi organami, udział w negocjacjach biznesowych, sporządzanie opinii prawnych, umów, wniosków o rejestrację podmiotów w KRK.
   Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie internetowej jak również do nawiązania współpracy.

   Data dodania: 24 02 2011 · informacje o wpisie »
  • Detektyw Piotr Kościelny - Wrocław »

   Biuro detektywistyczne Piotra Kościelnego gwarantuje dyskrecję i skuteczność.
   Firma działa od 2006 roku na podstawie licencji nr 0000396 oraz wpisu do rejestru działalności regulowanej MSW nr RD-25/2008.
   Współpracujemy z innymi biurami detektywistycznymi na terenie całej Polski, dzięki czemu możemy zagwarantować szybkie i sprawne działanie, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu kosztów.

   www.detektyw-koscielny.pl

   SPRAWY ROZWODOWE:
   - Sprawdzanie wierności, wykrywanie zdrady
   - Dokumentowanie zdrad małżeńskich
   - Ustalenia związane ze sprawami alimentacyjnymi

   SPRAWY RODZINNE:
   - Wywiad środowiskowy
   - Obserwacja
   - Ustalanie kontaktów osobistych
   - Przeprowadzenie kompleksowego wywiadu środowiskowego o kandydatce na opiekunkę do dziecka lub osoby starszej

   TAJEMNICZY KLIENT
   - Sprawdzanie faktycznego kontaktu pracownika z potencjalnym klientem firmy
   - Sprawdzanie poziomu zaangażowania pracowników, ich lojalności i uczciwości
   - Kontrola prawidłowości funkcjonowania punktu sprzedaży,
   - Ustalanie wprowadzania do sprzedaży niezaewidencjonowanych towarów
   - Sprawdzanie prawidłowości przeprowadzania akcji promocyjnych
   - Weryfikacja poziomu cen, gatunku produktów, terminów

   SPRAWY PRACOWNICZE
   - Weryfikacja podejrzanych zwolnień lekarskich,
   - Weryfikacja CV, kompetencji

   SZKODY I OSZUSTWA UBEZPIECZENIOWE
   - Weryfikowanie informacji dotyczących szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym
   - Sprawdzanie prawdziwości oświadczeń składanych przez osoby poszkodowane oraz świadków zdarzenia

   www.detektyw-koscielny.pl

   Umów się na BEZPŁATNE spotkanie - zaproponujemy, co można zrobić w Twojej sprawie.

   www.detektyw-koscielny.pl

   Data dodania: 05 11 2014 · informacje o wpisie »
  • Przyczyny nieważności małżeństwa »

   Veritas: unieważnienie małżeństwa, rozwód kościelny - adwokat Warszawa. Skarga powodow czyli pismo wszczynające. Kancelaria prawa kanonicznego - obsługa, proces i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, sporządzanie prośby o dyspensę i sporządzanie apelacji do Roty Rzymskiej. Konsultacja sprawy, poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji. Kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, tzw. rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa Warszawa.

   Data dodania: 31 05 2010 · informacje o wpisie »
  • Adwokat Kancelaria Adwokacka Rzeszów »

   Kancelaria Adwokacka Adwokata Wiktora Gamrackiego zlokalizowana jest w Rzeszowie, tuż obok Zamku Lubomirskich. Obsługa prawna, porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta w zakresie głównych dziedzin prawa to zasadnicze domeny Kancelarii Adwokackiej.

   Realizowane czynności obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne,bankowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne.

   Kancelaria Adwokacka współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

   Rzeszów - miasto, w którym mają swoje siedziby Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny. W Rzeszowie działa również Okręgowa Rada Adwokacka jako organ samorządu adwokackiego.

   Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii zawartą na stronie internetowej.

   Adwokat Wiktor Gamracki

   Data dodania: 10 07 2010 · informacje o wpisie »
  • Prawnik trójmiasto »

   Kancelaria Prawna - Paweł Przybyłowski - adwokat Sopot, Gdynia i inne miasta województwa pomorskiego. Usługi prawne na terenie trójmiasta: prawnik Gdynia, adwokat Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo. Kancelaria adwokacka oferuje usługi prawnicze i profesjonalne doradztwo prawne. Prawnik Wejherowo, Gdańsk, Gdynia - adwokat Sopot i okolice.

   Data dodania: 30 09 2010 · informacje o wpisie »
  • Prawnik szczecin »

   Adwokat Mariola Świderska udziela porad prawnych osobom prywatnym jak i firmom dysponując szerokim zakresem usług. Porady prawne udzielane są ustnie lub pisemnie (nawet on-line, gdzie e-mail zwrotny z odpowiedzią wysyłany jest już w 24 godziny), następne zlecenie sprawy do prowadzenia powoduje zaliczenie opłaty za pierwszą poradę w cenę całej sprawy. Opłaty za usługi prawne nie są wysokie, adwokat zawsze uwzględnia sytuację finansową klienta.
   Kancelaria specjalizuje się w sprawach cywilnych, rodzinnych (np. rozwodach, alimentach), sprawach spadkowych (np. stwierdzenie nabycia spadku), sprawach gospodarczych, karnych i z zakresu prawa pracy.

   Data dodania: 10 12 2010 · informacje o wpisie »
  • Radca prawny kraków »

   Witamy na stronie internetowej naszej Kancelarii, która znajduje się w Krakowie. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę prawną. Poza tym kancelaria reprezentuje w sądach przedsiębiorców a także osoby fizyczne. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym. Chętnie również udzielamy porad w zakresie prawa rodzinnego, medycznego i prawa pracy. Indywidualne potrzeby klientów są dla nas priorytetem. Naszą dewizą jest terminowość, a w pierwszym rzędzie rzetelność realizowanych spraw. Polecamy nasze usługi prawne.

   Data dodania: 24 10 2012 · informacje o wpisie »
  • Adwokat łódź »

   Kancelaria Krupiński to profesjonalna firma obsługująca klientów z dziedziny porad prawnych, zapewniająca przedstawicielstwo przed sądami czy urzędami. Stworzona przez prawnika Marcina Krupińskiego kancelaria, swoje główne biuro posiada w mieście Łodzi. Przedsiębiorstwo swoim klientom gwarantuje obsługę z różnych dziedzin prawa: karnego, administracyjnego, prawa pracy. Przedstawiciele Kancelarii Krupiński często wspierają poszkodowanych poradami prawnymi, biorą udział w handlowych, czy sądowych negocjacjach, w razie potrzeby spisują opinie prawne, czy zajmują się windykacją należności.

   Data dodania: 31 01 2013 · informacje o wpisie »

  Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

  Prawo - nowa strona:

  Adres: