• towarzystwo pożyczek wzajemnych
 • dzięki możesz w łatwy sposób uzyskać szybkie dofinansowanie od do zł na dowolny cel sam decydujesz jaka kwota jest ci potrzebna i

  mdm komputery oferuje tanie laptopy poleasingowe wszystkie notebooki są oferowane z legalnym systemem windows pl a jest

  Bydgoszcz Podkategoria: Bydgoszcz

  • Autokasacja w legalnej stacji demontażu pojazdów »

   Nasza firma zajmuje się legalną autokasacją pojazdów w autoryzowanym punkcie - Stacji Demontażu Pojazdów działającej z upoważnienia Marszałka.

   Istotne by kasacja odbywała się w Stacja Demontażu Pojazdów bo to nie tylko Twój zysk, ale i czystość środowiska, które my dbamy. Takie punkty powinny spełniać szereg praw prośrodowiskowych by funkcjonować zgodnie z prawem. Dzięki temu masz spokój ducha, że płyn nie jest wylewany do jeziora, które znajduje się koło Twojego miasta. Dzięki temu wiesz, że niepotrzebne części nie będą ozdobą niedalekiego rzeki.

   W Polsce od jakiegoś okresu panuje prawo, które określa, że należy kasować pojazdy w specjalistycznych punktach. Nieprzestrzeganie tego prawa może spowodować ukaranie mandatem od 10 tys zł do nawet 300 tys zł.

   Nasza firma Auto-Kasacja.PL (kontakt) to kasacja pojazdów, która działa zgodnie z decyzją Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Działamy zgodnie z literą prawa co jest niezwykle istotne dla Ciebie jako naszego potencjalnego klienta.

   Data dodania: 26 09 2011 · informacje o wpisie »

  Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bydgoszcz

  Bydgoszcz - nowa strona:

  Adres: