Psy Podkategoria: Psy

 • Sznaucery miniaturowe ps WIN-LIN »

  Hodowla sznaucerów miniaturowych pieprz i sól WIN-LIN z Bydgoszczy poleca:szczenięta z rodowodem,po championach linii amerykańskiej i po psie z USA z czołowej hodowli z 50-letnią tradycją-ch.pl,mł.ch.pl Blythewood Kenny,oraz drugiego reproduktora-ch.pl,mł.ch.pl Bamboo WIN-LIN,wnuka vce zwyc.Świata z Kanady,zwyc.Europy,interchampionów.

  Data dodania: 30 11 2009 · informacje o wpisie »
 • Psy rasowe i rodowodowe szczenięta z czołowych hodowli. »

  Szczenięta.pl to nowoczesny serwis dla ludzi kochających psy. Powstał z myślą o wszystkich tych, którym tematyka kynologiczna jest bliska sercu. Rzeczowe dyskusje, prezentacje hodowli psów rasowych, ogłoszenia hodowlane, ogłoszenia o wystawach psów rasowych i wiele innych ciekawych tematów.

  Data dodania: 20 03 2010 · informacje o wpisie »
 • Hodowla psów »

  Serdecznie prosimy do poznania się z ofertą i z zasobami artykułów oraz produktów które zaprezentowane są na naszym www. Trzeba toteż rejestrować się na serwisie i dołączyć do ludzi osób, które chciałyby posiadać możliwość hodowli psów oraz kupienia i sprzedawania artykułów dla psów, kotów oraz dla zwierząt gospodarczych. Ceny artykułów, które można zakupić są różne, toteż też już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą witryny. Porady, rady, fotografie dodawane są na bieżąco, przez moderatora.

  Data dodania: 04 06 2011 · informacje o wpisie »
 • Tosa inu »

  Nietuzinkowa hodowla Tosa Inu zlokalizowana się w południowej Polsce poleca rasowe psy i szczenięta. Współpracująca z dobrymi hodowlami w kraju i hodowlami zagranicą. Nasza Twierdza Samuraja to nie tylko psy przebywające w naszej hodowli to sporo urzekających psów Tosa Inu które rozjechały się po całym globie. Z wieloma z nimi i ich sympatycznymi właścicielami staramy się utrzymywać kontakt.

  Data dodania: 25 10 2011 · informacje o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

Psy - nowa strona:

Adres: