Ranking ofe

Do każdego z pracującym polaków należy obowiązek przynależenia do jednego z towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Jeśli sami nie dokonamy wyboru, to ofe zostanie nam przydzielone, w nie zawsze najkorzystniejszej drodze losowania. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi funduszy emerytalnych, które znajdziesz na naszej stronie i dokonaniu w pełni świadomego wyboru ofe. Możesz to zrobić nawet poprzez naszą stronę internetową, poprzez zakładkę przystąp lub zmień ofe on-line.

Szczegóły strony www.rankingofe.pl:

Podlinkuj stronę www.rankingofe.pl:

Ranking ofe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 333

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niemiecki - tłumaczenia techniczne »

  Tłumaczenia techniczne (tłumaczenia budowlane, tłumaczenia dotyczące maszyn i urządzeń) z j. niemieckiego i na j. niemiecki wykonuję już od blisko dziesięciu lat.
  W tłumaczeniu chodzi mi o to, by klient otrzymał możliwie najbardziej poprawny tekst, przy czym szczególny nacisk kładę na poprawność merytoryczną. Mam umysł analityczny, więc również proces tłumaczenia mimochodem poddaję analizie. Z tysiącami przetłumaczonych stron doszedłem do wniosku, że uzyskanie tego możliwie najbardziej poprawnego tłumaczenia technicznego jest nie tylko rezultatem indywidualnej pracy tłumacza, ale jest też wynikiem współpracy z klientem.

  Dotyczy to ogólnie wyjaśniania wątpliwości, które często pojawiają się z racji wieloznaczności terminów i faktu, że tłumacz jest odbiorcą strumienia informacji o nie do końca znanym kontekście. Przykładowo tłumacz nie zna i nie może znać dokładnie funkcji, wyglądu i położenia każdej części maszyny. Tymczasem autor oryginalnego tekstu posiada tę wiedzę, zna pełen kontekst, ale przecież nie przekazuje go w całości w tekście, tym bardziej, że często jego odbiorcą jest inny specjalista i to nierzadko w bardzo wąskiej dziedzinie techniki.

  Niektóre biura tłumaczeń twierdzą, że rozwiązują ten problem posiadając tzw. konsultantów. Proszę sobie jednak wyobrazić, jaką liczbą konsultantów musiałoby dysponować biuro tłumaczeń, żeby na wypadek każdego możliwego wąskiego kontekstu, na wypadek każdej wąskiej specjalizacji technicznej posiadać konsultanta. Jest to kompletnie nierealne. W przypadku maszyn i urządzeń takie biuro musiałoby posiadać ilość konsultantów równą liczbie oferowanych typów maszyn i urządzeń. Typowa informacja, czy może dezinformacja reklamowa.

  Tymczasem zdecydowanie najlepszym konsultantem, najlepiej znającym kontekst jest często właśnie sam zleceniodawca tłumaczenia i to z nim tłumacz musi mieć kontakt, by mówić o profesjonalizmie w tłumaczeniach technicznych. Zapraszam do bezpośreniej współpracy.

  Data dodania: 27 05 2010 · informacje o wpisie »
 • Fundusz polsat »

  Na naszej stronie internetowej masz możliwość zapoznać się z najnowszymi notowaniami otwartych funduszy emerytalnych działających na terenie Polski. Umożliwiamy również zmianę lub przystąpienie do funduszu emerytalnego on-line. Nie daj się wylosować, wybierz ofe dzisiaj! Zapraszam na naszą stronę.

  Data dodania: 09 03 2011 · informacje o wpisie »
 • Ranking ofe 2011 »

  Jeśli nie posiadasz jeszcze wybranego otwartego fundusze emerytalnego to z pewnością warto zainteresować się tematem ofe. Jeśli nie dokonasz samodzielnego, świadomego wyboru to fundusz zostanie Ci przydzielony w drodze losowania co nie jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dlatego powstała nasza strona internetowa, pomagamy w znalezieniu informacji, rankingów oraz notowań ofe oraz umożliwiamy przystąpienie lub jego zmianę. Zapraszam.

  Data dodania: 09 03 2011 · informacje o wpisie »
 • Ranking ofe »

  Wybór odpowiedniego otwartego fundusze emerytalnego jest istotną kwestią dla każdego pracującego polaka. Jeśli nie dokonamy samodzielnego wyboru to weźmiemy udział w losowaniu mającym na celu przydzielenie nam ofe. Nie jest to dla nas korzystne. W losowaniu nie biorą udziału trzy największe fundusze, a więc nie wybierając ofe samodzielnie rezygnujemy z możliwości bycia ich członkiem. Na naszej stronie znajdziesz informacje, które pomogą Ci dokonać świadomego wyboru. Zapraszam.

  Data dodania: 09 03 2011 · informacje o wpisie »
 • Notowania ofe »

  Jeśli interesujesz się swoją przyszłością to powinieneś zadbać o świadomy wybór otwartego funduszu emerytalnego. Zależy od tego wysokość Twojej emerytury. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie narzędzia stworzone w celu ułatwienia Ci podjęcia decyzji. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

  Data dodania: 09 03 2011 · informacje o wpisie »
 • Ranking funduszy emerytalnych »

  Jeśli rozpocząłeś swoją pierwszą pracę to stoisz przed koniecznością wyboru otwartego funduszu emerytalnego. Jeśli nie zrobisz tego samodzielnie to weźmiesz udział w losowaniu mającym na celu przydzielenie Ci jednego z funkcjonujących na rynku polskim OFE. Nie jest to korzystne, w losowaniu nie biorą udziału największe fundusze emerytalne, czyli z pewnością trafimy do jednego z gorzej funkcjonujących OFE. Na naszej stronie znajdziesz informację które w znaczącym stopniu ułatwią Ci wybór. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 03 2011 · informacje o wpisie »
 • Fundusze emerytalne »

  Każdy z nas powinien samodzielnie dokonać wyboru otwartego funduszu emerytalnego. Jest to o tyle ważne, iż gdy tego nie zrobimy to OFE zostanie nam przydzielone odgórnie, co nie jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Na naszej stronie możesz porównać każdy z funduszy emerytalnych, który działa na rynku polskim. Przedstawiamy rankingi w sposób rzetelny i czytelny, tak żebyś nie miał żadnych problemów z odpowiednią interpretacją danych. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 03 2011 · informacje o wpisie »
 • Ofe »

  Na naszej stronie możesz zapoznać się z wszelkimi informacjami dotyczącymi otwartych funduszy emerytalnych. Zamieszczone na naszej stronie rankingi OFE, porównania OFE oraz Notowania OFE z pewnością ułatwią Ci dokonanie świadomego i odpowiedzialnego wyboru. Nie preferujemy żadnego z funduszy emerytalnych, przedstawiamy dane aktualne oraz rzetelne. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 09 03 2011 · informacje o wpisie »
 • Ofe ranking »

  Na naszej stronie internetowej umożliwiamy zapoznanie się z najnowszymi notowaniami otwartych funduszy emerytalnych, porównaniami towarzystw emerytalnych, rankingami funduszy oraz wszelkimi innymi informacjami przydatnymi dla każdej osoby, przed którą stoi wybór ofe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.

  Data dodania: 09 03 2011 · informacje o wpisie »