Studia podyplomowe

Studia podyplomowe na polskich uczelniach technicznych. Serwis emta.pl publikuje aktualne informacje o rekrutacji na studia podyplomowe na prestiżowych politechnikach zajmujących czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych. Osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych znajdą w nim informacje o studiach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz innych ośrodkach akademickich a także prezentacje uczelni technicznych, zawierające informacje przydatne dla kandydatów na studia.

Szczegóły strony emta.pl:

Podlinkuj stronę emta.pl:

Studia podyplomowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 11 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia »

  Studia wyższe I stopnia - Cosinus Łódź. Kierunki socjologia i administracja - administracja publiczna, praca i zabezpieczenia społeczne, socjologia organizacji i zarządzania oraz socjologia zbiorowości terytorialnych. Szkoły wyższe Łódź - Zaoczne - zapraszamy. Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych - studenci, rekrutacja, profil kształcenia.

  Data dodania: 03 10 2009 · informacje o wpisie »
 • Dziennikarstwo »

  WWSH Im. Bolesława Prusa: szkoły wyższe, uczelnie Warszawa. Studia humanistyczne, licencjackie, magisterskie, podyplomowe oraz uzupełniające - filologia polska, kulturoznawstwo, dziennikarstwo Warszawa. Na stronie Rekrutacja - Zasady rekrutacji, informacje ogólne oraz o samorządzie, założyciel i instytucje współpracujące, nadzór nad działalnością. Na stronie program kształcenia, komunikacja społeczna, baza dydaktyczna, praktyki, nadzór nad działalnością. Polonistyka, socjologia kultury, komunikacja społeczna, wiedza o kulturze - uczelnie niepubliczne, szkoły wyższe Warszawa. Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa.

  Data dodania: 30 03 2010 · informacje o wpisie »
 • Wyższa Szkoła Środowiska w Bydgoszczy: informacje o uczelni »

  Strona informacyjna Wyższej Szkoły Środowiska, dane dotyczące rekrutacji, studiów podyplomowych, konferencji i sesji. Studia inżynierskie, magisterskie, licencjackie i podyplomowe - na kierunku ochrona środowiska, ochrona dóbr kultury, lotnictwo i kosmonautyka. Także studia podyplomowe dla pracowników przedsiębiorstw dofinansowane z EFS

  Data dodania: 22 05 2010 · informacje o wpisie »
 • Studia poznań »

  Wielkopolska Wyższa Szkoła Turystyki i Zarządzania to świetna szkoła wyższa w Poznaniu, znajdź uczelnię korzystając z wyszukiwarki na portalu. Szukasz adresu uczelni, skorzystaj z naszego portalu, wielka baza szkół wyższych o rozmaitych kierunkach i specjalizacjach. Szukasz opcji kształcenia się w Poznaniu, świetnie trafiłeś, witryna pomoże w wyborze uczelni i kierunku.
  www.studiapoznan.com

  Data dodania: 18 03 2011 · informacje o wpisie »
 • Studia łódź »

  Portal tematyczny ofiarowany tematyce studiów w Łodzi. Intrygują Cię studia na Polskiej Akademii Otwartej, sprawdź jakie kierunki oferuje ta uczelnia. Skorzystaj z olbrzymiej podstawy informacji, które wyszukasz na naszej stronie. Zobacz które uczelnie możesz wybrać w Łodzi. Interesuje Cię baza adresów uczelni wyższych, znajdź je na naszej stronie.

  Data dodania: 02 04 2011 · informacje o wpisie »
 • Studia katowice »

  Ciekawi Cię baza adresów uczelni wyższych, znajdź je na naszej witrynie. Cała baza szkół z których możesz wyłonić tą najbardziej ciekawą. Skorzystaj z ogromnej podstawy informacji, które odnajdziesz na naszej stronie. Nie czekaj zobacz czesne w swojej szkole. Portal tematyczny poświęcony tematyce studiów w Katowicach. Zobacz jakie uczelnie możesz wybrać w mieście. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie uczelni.
  http://www.studiakatowice.com

  Data dodania: 03 04 2011 · informacje o wpisie »
 • Lse skierowany do uczniów szkół wyższych »

  Grupa uczestników to 16 studentów. Wyjazd jest względnie, na wydatki najwżniejsze to nocleg, wyżywienie, przelot. Odwiedziny dotyczą mocno organizacji np. są to fundusze inwestycyjne i uczelnie wyższe. Wyjazd jest mocno promowany w mediach, patronat objęła Fundacja 2065 im Lesława A. Pagi. Rozmawiamy z prasą tematyczną, a także TV ekonomiczną. Gorąco chcemy zaprosić na specjalną witrynę internetową wyjazdu London Study Excursion. Projekt jest niezwykle interesującą sytuacją dla studentów. Ma charakter ogólnopolski i jest skierowany do żaków uczelni wyższych w kraju. Projekt związany jest z odwiedzinami w największych instytucjach finansowych Londynu. W tym roku będzie miała miejsce już 6 edycja LSE. Wizyta w tych organizacjach jest szansą na spotkanie wielu znakomitych osób. Można z tymi osobami zacząć rozmowę, dostać numer telefonu lub dowiedzieć się jak dobrze (aplikować. Normalny młoda osoba nie ma często szans zobaczyć tak dużo organizacji finansowych w tak szybkim momencie. Wyjazd trwa 4 dni, przez ten okres często zwiedzamy słynne instytucje takie jak JP Morgan.

  Data dodania: 09 04 2011 · informacje o wpisie »
 • Studia »

  Rozwój jest bazą dzięki, której zdołamy zdobyć ambitną posadę, poszerzać nasze obszary myślowe. Wyszukiwarka uczelni na naszej domenie jest nader łatwa w użyciu, możesz odnaleźć swą szkołę po nazwie. Czytelne prezentacje znanych szkół w Polsce jak na przykład Wyższa Szkoła Społeczno - Ekonomiczna w Gdańsku.

  Data dodania: 05 05 2011 · informacje o wpisie »
 • Uczelnie poznań »

  Na niniejszej witrynie internetowej zainteresowani maturzyści zobaczą niezbędne dla nich informacje odnoszące się do szkół i uniwersytetów. Matura za pasem? Chcesz iść na studia? To znakomity portal dla Ciebie. Spis cenionych kierunków, dobre uczelnie na terenie kraju to tylko wstęp do tego, co znajdziesz na przedstawianej witrynie internetowej. Zainteresowani mogą też założyć konto, aby mieć dostęp do całej oferty portalu. Wartościowe artykuły niewątpliwie znajdą swoich czytelników. Zaś link na facebooka pozwoli Ci na bieżąco śledzić aktualne informacje. Warto zajrzeć na przedstawianą stronę i dowiedzieć się więcej. Na stronie prezentowane są między innymi Studia w Łodzi czy Studia Kraków. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 04 03 2013 · informacje o wpisie »
 • Wrocław uczelnie »

  Wspaniały klimat wrocławskiej starówki sprawia, iż pragnie się tam pozostać. Jako przyszły student celujesz we wrocławskie szkoły wyższe ? Stolica Dolnego Śląska jest na pewno fascynującym miastem, rządzi w nim klimat niepowtarzalności. Przeglądając ofertę naszych szkół, powinno się zwrócić uwagę na Wrocław. Życie żakowskie nie jest jedynie radosną przygodą, to też żmudna robota oraz nowe przyjaźnie. Wyszukujesz witryny internetowe uczelni, następnie wypatrujesz kierunków kształcenia oraz koniecznych informacji, w jakim celu ?

  Data dodania: 06 03 2013 · informacje o wpisie »