• umowa pracy
 • rozporządzenie ministra pracy i polityki socjalnej z dnia r w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji

  prawolingo.pl

  Podręczniki szkolne Podkategoria: Podręczniki szkolne

  • Dysleksja »

   Masz ucznia z dysleksją? Ten portal Ci pomoże!Platforma Internetowa Ortograffiti poświęcona jest Programowi Edukacyjno – Terapeutycznemu o takiej samej nazwie. Nasza platforma edukacyjna to zbiór wiadomości oraz bardzo przydatnych ćwiczeń dla rodziców oraz pedagogów. Specjaliści zaprezentują Ci wiele interesujących metod, które możesz z powodzeniem stosować w domu. Eksperci wskażą, jakie ćwiczenia przeprowadzać z uczniami, aby ortografia przestała być ich zmorą. Na portalu znajdziecie również ćwiczenia dla dyslektyków. Znajdziecie w nim bardzo praktyczne porady oraz szereg frapujących ćwiczeń, które pozwolą zapomnieć o bolączkach „u” i „ó”. Przekonaj się, jakie to wszystko jest proste z naszym portalem.

   Data dodania: 06 06 2011 · informacje o wpisie »
  • Wzorcowe »

   Współpraca - wzorcowa praca licencjacka, praca dyplomowa i praca magisterska. Czekają cię prace magisterskie, dyplomowe, zaliczeniowe i praca licencjacka to jak najszybciej skontaktuj się z nami - klient przez cały czas jest z nami w kontakcie. Zapraszamy do współpracy - wypełnij formularz i poznaj cennik usług. Zrzuty ekranów, wykresy, zdjęcia, przypisy, bibliografię i inne formalne elementy. Na cene ma wpły: problematyka, ilość stron, dostępność materiałów i termin realizacji. Praca magisterska badawcza i opisowa - pomagamy w zbieraniu materiałów i ich interpretacji. Praca magisterska - nie przepisujemy, nie powielamy i nie wykorzystujemy napisanych wcześniej opracowań. Pomoc w wyborze zakresu tematycznego: socjologia, statystyka, technologia żywienia, turystyka, zarządzanie zasobami ludzkimi, organizacja, ubezpieczenia, unia europejska, zarządzanie, medycyny pracy, pedagogika, politologia, public relations, reklama, prawo, psychologia, religioznawstwo i inne.

   Data dodania: 09 03 2011 · informacje o wpisie »

  Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podręczniki szkolne

  Podręczniki szkolne - nowa strona:

  Adres: